Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert na progu – miłosny cover wydarzeń

17 grudnia 2017 @ 5:00 pm - 7:00 pm

Darmowy

Szczypaliśmy się już kilka razy, ale jednak to nie sen. Gramy koncert! Zapraszamy szczególnie tych, którzy w muzyce szukają lekarstwa na rany duszy, lecz brakuje im słów do wyśpiewania swojego bólu, swoich nadziei i tęsknot. Wszystkie nasze piosenki mają jedno źródło: w tęsknocie za miłością. A czym jest modlitwa jeśli nie miłosnym coverem wydarzeń i myśli? Czasem bolesnych.

Wszystkie nasze piosenki mają jedno źródło: w tęsknocie za miłością. A czym jest modlitwa jeśli nie miłosnym coverem wydarzeń i myśli?

Zagramy piosenki zarówno z najstarszych brulionów (datowanych na ponad 20 lat wstecz), jak i najnowsze nuty i słowa zapisane na chusteczkach w tramwaju. Mamy nadzieję, że tego wieczoru (i później) nasze modlitwy staną się też waszymi.
Koncert gramy w miejscu dla nas szczególnym. W podziemiach Kościoła św. Augustyna – zbuntowanego chłopaka, który „późno umiłował Miłość”. Miejsce reanimacji, obmywania i pierwszych owoców. Tu zagramy. Na progu nawrócenia, świąt i drogi Cudu w Dolinie Baka.

Zagramy pod dachem zbuntowanego chłopaka, który późno umiłował Miłość

Aha – jakby co – zaparzymy herbatę. 😉 Kto chce może przynieść swój ulubiony kubek. A jeśli przed świętami zostało Wam trochę drobnych to przynieście – zbieramy za salę i na nową gitarę.
Tak czy siak – przyjdź odpocząć wśród szczerych nut i myśli.

Szczegóły

Data:
17 grudnia 2017
Czas:
5:00 pm - 7:00 pm
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Cud w Dolinie Baka
Email:
cudwdoliniebaka@gmail.com
Strona internetowa:
cudwdoliniebaka.pl

Miejsce

Kościół św. Augustyna w Warszawie
ul. Nowolipki 18
Warszawa, Mazowieckie 00-001 Polska
+ Google Map