O nas

Małżeństwo od 2000 roku, czworo dzieci, kilka zapisanych brulionów. Dziesiątki godzin gry w „swoich” M2 i M3. Graliśmy razem od czasów narzeczeństwa, ale w większości były to występy tylko dla rodziny i przyjaciół. Potem ktoś zaryzykował i poprosił nas o prowadzenie rekolekcji dla dzieci i młodzieży. Tam zagraliśmy jedną z naszych piosenek. Nikt nie uciekł z kościoła, wszyscy śpiewali (oprócz kilku osób, które zasnęły w tylnej ławce) więc pomyśleliśmy… może warto spróbować.

Nasze myśli dojrzewają wśród wielu nut. Melissa Horn, Jamala, Ed Sheeran, Coldplay, The Brilliance, Ane Brun, Jose Gonzales, Stare Dobre Małżeństwo, Luxtorpeda, U2 czy P.O.D. – nasza życiowa play lista jest długa. Wszystkie piosenki mają jedno źródło: w tęsknocie za miłością. A czym jest modlitwa jeśli nie miłosnym coverem wydarzeń i myśli? Czasem bolesnych. Cud w Dolinie Baka to przestrzeń dla tych, którzy w muzyce szukają lekarstwa na rany duszy, lecz brakuje im słów do wyśpiewania swojego bólu, swoich nadziei i tęsknot. Jeśli nasze modlitwy staną się też waszymi – ślijcie je w świat do wszystkich przyjaciół.

Jeden komentarz

  1. Michał
    28 września 2015
    Reply

    Już zapraszamy na koncert do Trójmiasta! Mieliśmy już okazję słyszeć „Cud w Dolinie Baka” jeszcze w wydaniu „domowym” a teraz czekamy na kolejne spotkanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.